Link :: 08.01.2006 :: 21:55
hey wszystkim odwiedzającym przepraszam że długo nie pisałam ale leżałam w szpitalu :( ale cóż trudno
Komentuj(1)


Link :: 13.01.2006 :: 18:27
cześć wszystkim dziś notka poświęcona dla najwspanialszego anioła struża jakim jest Ewcia dziś sie odezwała do mnie ciesze sie z tego powodu :) lubie ją ONa pisze lepiej niż ja a to bardzo dobrze wnet rewelacyjnie nie mam słów do jej pisania ostatnio miałam trudne zadanie tylko głupio mi że sie nie udało :( Ewcia oznajmiła mi że napisała wierszyyk na swoim blogasku więc ide czytać pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Kwiatku nie mam słów do twoich wierszy są śliczne :) papap
Komentuj(2)


Link :: 22.01.2006 :: 13:00
cześć wszystkim ostatnio nic sie nie działo no może to że Paweł zerwał ale mnie to już nie obchodzi ma swoje życie i wogóle wrr wkurzyłam sie wczoraj na niego i ehhh szkoda gadać ale naszczęście mam wspaniałych przyjaciół np Takiego kochanego Łukasza z którym kiedyś chodziłam i miały być zaręczyny ale ja wszystko spierdoliłam ale nasza przyjaźń przetrwała naszczęście :) mi nie przeszkadza że on ma 23 lata ale jest naprawde świetnym przyjacielem niezastąpiony chłopak wczoraj mi zaproponował żebym u niego nocowała spytałam sie i rodzice odrazu pozwolili :) bo oni wiedzą że ja nadal go kocham no znaczy wczoraj mu to powiedziałam całkiem przypadkiem :P ale on też mi coś powiedział i zaczynamy wszystko od początku :) i jest dobrze jak narazie :) zobaczymy jak to potoczy sie dalej aaaa i dla tych co mówią że dla takich tylko o jedno chodzi a ja wam powiem że to nieprawda :) a oto kilka wierszy :


to byl chyba dzien jak kazdy
nie wiedzieli co sie zdarzy
on i ona sie spotkali
chociaz na to nie czekali
ale zycie co ranilo
i bol czesto zadawalo
teraz razem ich zlaczylo
i jak kochac pokazalo
on odsunal sie od ludzi
zamknal szczelnie w swoim swiecie
ona chciala juz byc sama
by nie zranil jej nikt wiecej
nieswiadomi co ich czeka
dzien za dniem sie poznawali
i pomimo wielu przeszkod
bardzo siebie pokochali
on z poczatku byl nieufny
i nie mowil jej co czuje
chociaz w sercu gdzies gleboko
wiedzial ze jej potrzebuje
ona tez nie chciala wierzyc
ze to bedzie ten jedyny
ze to przy nim chce sie budzic
szeptaj kocham cie moj mily
ale milosc jest szalona
nie pytala czy jej chca
tylko weszla w serca cicho
polaczyla jego z nia
to byl chyba dzien jak kazdy
ale odkad sie spotkali
dla niech zawsze bedzie wazny
bo w tym dniu sie pokochali ...



Byłam dzieciakiem gdy Cię poznałam
I jako dziecko Cię pokochałam
Minęły lata,miesiące, dni
A w moim sercu wciaż jesteś Ty
Nie chcę już wcale aby tak było
Bo to uczucie się nie spełniło
Kocham z ukrycia Cię piąty rok
i jest to dla mnie do tyłu krok
Pragne zapomnieć,lecz nie wiem jak
bo ciągle czuję ust Twoich smak
A na twój widok cała się trzęsę
Drży moje ciało,nogi i ręce
A Ty nie patrzysz nawet w mą stronę
nie chcesz mnie widzieć,odwracasz głowę
To bardzo boli,nie wiesz jak bardzo
Wiedzieć że inni tak tobą gardzą
Czy rzeczywiście tak Cię zraniłam
I Twoją dumę tak uraziłam
Że nie chcesz widzieć mnie już na oczy
I czy tą drogą chcesz dalej kroczyć
Biegnącą z dala od mojej drogiv tam gdzie beze mnie niosą Cie nogi?
Czy popełniłam tak straszny błąd
że tak surowy stał się Twój sąd?
Wróciłam teraz do puktu wyjścia
Kiedy czekałam Twojego przyjścia
kiedy liczyłam,że się pojawisz
I radosć sercu mojemu sprawisz
Znałam Cie wtedy tylko z widzenia
Lecz snułam ciągle o nas marzenia
I próbowałam bliżej Cię poznać
By szczęścia z marzeń choć rąbka doznać
I to marzenie wnet się spełniło
Było mi wtedy dobrze i miło
Nie byłam nigdy dla Ciebie ważna
Ale nie byłam też tak jak każda
Mi wystarczyło że byłam obok
i chciałam być Ci życia osłodą
Byłam szczęśliwa będąc przy Tobie
i nie myślałam tylko o sobie
Wszystkie ogniska,półmetki,bale
tłumiły we mnie smutki i żale
żale że nie mam Twojej miłości
takiej jak w sercu moim wciąż gości
Lecz wnet przestało mi dawać szczęście
Bycie przy Tobie i już nic więcej
Chciałam odmienić trochę swe życie
pokochać kogoś juz nie tak skrycie
...Gdy całowałam kogoś innego
to zawsze w myślach doszłam do tego
Że chciałabym byś to był Ty
I nierealne to,jak me sny
Zabiłam wszystko,przegrałam miłość
Straciłeś do mnie nawet życzliwość
Pamietaj jednak,każdego dnia
Że to dla Ciebie jest notka ta
rano,wieczorem,siedząc na necie
kocham Cię Łukasz najmocniej w świecie!!- TEN WIERSZ NA PRZEPROSINY DLA ŁUKASZKA :*:*:*:*:*

Nie przywłaszczył jej,
a była porzucona.
Nie drwil z niej,
a była znieważana
. Nic jej nie mówił,
a była okłamana.
On był obojętny,
a ona zakochana.


Wiem czego chcę od życia
Ciebie! W słońcu i w blasku księżyca
Ciebie! Z rozmarzoną miną na twarzy
Kiedy w Twojej głowie jakiś plan się marzy
Ciebie! Kiedy siedzisz na podłodze po turecku
Kiedy bawisz się teleskopem jak małe dziecko
Ciebie! Kiedy jesteś na mnie zły
Kiedy zły scenariusz w głowie Ci się tli
Kiedy irytujesz się bez powodu
Że nawet nie potrafię pokierować samochodu
Może i jestem troszkę ciapowata
Ale kocham Cię i będę kochać do końca świata



Na dziś to wszystko u mnie ferie już sa i zaczyna sie szaleństwo :) z Łukaszem kocham cie kotuś



Komentuj(4)


Link :: 26.01.2006 :: 22:23
hey no no dawno tu nie zaglądałam ale obiecałam sobie że ta nota będzie poświęcona dla Mojego skarbeńka Łukasza opowiem wszystko jak sie poznaliśmy i wogóle no więc było to tak :



jakiś półtora roku temu siedze sobie ne gg jak zawsze wieczorem i myśle żeby ktoś fajny sie podłączył patrze wiadomośc od nieznajomego zaczełam z nim gadać i wogóle przy nim nie mogłam sie nudzić ooo nie zawsze był temat do rozmów i wogóle jakoś wszystko układało sie okey wkońcu musiałam spytać ile ma lat i on powiedział że ma 23 lata i spytał sie czy mi to nie przeszkadza że jest taki stary a ja mówie że nie bo nie raz miałam chłopaka w twoim wieku i tak sie zaczeło mieliśmy sie spotkać ale niestety to nie wypaliło zostało nam gg codziennie gadaliśmy ale byliśmy szczęśliwi pod koniec wakacji oznajmiłam mu żę to koniec wiem że go wtedy zraniłam zawodłam go i wogóle a miało być tak pięknie gdy chodziłam z Przemkiem takim typem miałam doła bo mnie zdradzał weszłam na gg wiadomość od Łukasza ucieszyłam sie i zaczełam go przepraszać ucieszyłam sie że dał sie przeprosić i wogóle potem pochodziliśmy dwa miechy i znowu zerwałam i potem znowu za każdym razem udawało mi sie go przeprosić naszczęście on wiedział że ja o nim myśle że nie śie po nocach brakuje mi go i wogóle ostatnio znów go przepraszałam za wszystko ale on powiedział że cieszy sie że jeszcze mam cierpliwość i wogóle i znów zaczeło sie chodzenie i jesteśmy razem do dzisiaj no już równiutko tydzień a żeby nie te kłutnie i wszystko co złe byli byśmy już razem ponad rok ale wszystko od początku sie zaczeło aaa i nie wspomniałam jeszcze o jednym ale to już moja i Łukasza słodka tejemnica on wie o co chodzi (chyba) a jak nie to mu przypomne chodzi o zaręczyny no wiem wiem nie wspomniałam o tym ale szczegół kochamy sie i już tak zostanie na zawsze



Na morzu miłości
Nasze łódki się spotkały.
Teraz płyniemy jedną łódką
przez sztormy i burze
ale w końcu wyjdzie słońce
i zaświeci dla nas.



Gdy jest mi smutno wiem,
że mogę liczyć na Twój pocieszający uśmiech,
słowo pełne otuchy,
pocałunek pełen czułości.
Czując, że mam przy sobie kogoś kto mnie rozumie


Ciągnie mnie do Ciebie
Jak mnicha do nieba
Cygana do szklani
Głodnego do chleba
na oślep na pallicho
i na Bóg wie jak
i jak wszyscy Diabli
i wszyscy Anieli co Sie
w Twoich oczach tak
na mnie zawzięli
Ciągnie mnie do ciebie
Jak wędrowca do drogi
Karciarza do kart
na złe i dobre
i na Bóg wie jak
Ciągnie mnie coś pięknego do ciebie Ciebie...


Nie pamiętajmy tych złych chwil nie przejmujmy się
najważniejsze jest to że KOCHAMY się




Komentuj(3)


Link :: 29.01.2006 :: 11:31
cześć nowa nocia poświęcona dla Łukasza jak było widać z moich opisków na gg to Łukasz mój najdroższy skarb pojechał do Warszawy nic mi o tym nie mówiąc ale to szczegół ważne że już jest w domciu ale żeby nie Sławek (brat cioteczny Łukasza) ja bym sie dokłowała gdzie jest moje słońce ale powiem szczerze zawiod łam sie na Sławku po tym co powiedział dla mojego kochania ale to już nie ważne wydawał sie miły ale poprstu on ehhhh co ja będe tu o nim pisała lubie go ale bez -przesadyzmu wiecie co oszalałam chyba na punkcie dwóch słów które bardzo często mówie do Łukasza kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie ŁUKASZKU I TO BARDZO MOCNO wiesz o tym doskonale i niech cały świat sie o tym dowie :że cie kocham kocham kocham kocham kocham najmocniej w świecie :* to na dzisiaj wszytsko no może jeszcze dodam wieczorem jakieś fotki
Komentuj(0)


Link :: 30.01.2006 :: 13:15
cześć LUDZISKA dziś zamieszczam wiersze na walentynki wiem wiem niektóre nie są moje ale niektóre moje i dlatego je wklejam no więc otowiersze na walentynki :


Naucz mnie sztuki kochania
Naucz mnie życia we dwoje
Lecz nigdy rozstania
Bo tego się bardzo boje.
***
Trzy zapałki zapalone wśród nocy.
Pierwsza, aby zobaczyć twoją twarz.
Druga-, aby zobaczyć oczy.
Trzecia-aby zobaczyć usta.
I ciemność. Aby to sobie uprzytomnić,
Kiedy przytulisz się do mnie.
***
Czekaj na mnie ukochana,
Bądź mi wierna i oddana.
Chociaż proszę cię z daleka,
Moja miłość ciągle czeka.
***
Cicho marze każdej nocy.
Aby zajrzeć w twoje oczy.
Chciałbym całować usta Twe,
I powiedzieć szeptem kocham cię.
***
Długo w Twe serce Amor celował
Aż wreszcie dla mnie Cię upolował.
W sercu mym zamknę Cię na dwa spusty,
Bo świat bez Ciebie jest strasznie pusty.
***
Na świecie tyle ludzi,
Ile gwiazd na niebie.
Każdy swą gwiazdkę w serduszku nosi
A ja w sercu nosze Ciebie
***
To serce daje kolor wszystkiemu,
Co człowiek widzi, słyszy, i wie.
***
Od człowieka do człowieka
droga bliska niedaleka
***
Nawet lód nie zgasi tego,•Co czuje do serca twojego
Jak twe Serce tak odległe
Tak uczucie me rozległe
***
Miłość odwzajemniona jest dobra,•Lecz jeszcze lepsza jest taka,
którą nam ofiarowano, mimo,
ze wcale o nią nie zabiegaliśmy (William Shakspeare)
***
Chociaż jestem w wiernym gronie,
Myśl o Tobie zawsze płonie.
Sto całusów śle z oddali,
byśmy szybciej się spotkali.
***
Moja miłość błądzi nocą,
wciąż przy Tobie myśli Me.
Chce iść z Tobą razem o zmroku,
gdy gwiazdy Są już na niebie i powiedzieć kocham Cię.
***
W chmurach ciągle głowę mam.
Ja o Tobie marzę tam.
O mej pięknej i wspaniałej,
ukochanej ubóstwianej.
***
Dotykasz mego serca,
wzbudzając uczucie miłości,
bez słów wypowiedzianych
w rozkoszy i radości.
***
Jest mi smutno i cierpię.
Brak mi twej czułości.
Moje serce jest pełne dla Ciebie miłości.
***
Jeśli jesteś smutna
to mogę Cię pocieszyć,
tak bardzo chciałbym
z tobą zgrzeszyć.
***
Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich.
To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia
w ręce drugiego człowieka.
To zaufanie bez reszty.
To odsłonięcie swoich słabości.
I tak właśnie Cię kocham.
***
Bez ciebie jak
bez uśmiechu
niebo pochmurnieje
słońce
wstaje tak wolno
przeciera oczy
zaspanymi dłońmi
dzień -
szeptem
modlę się do uśpionego nieba
o zwykły chleb miłości
***
Kwiat zrywając, kwiat wąchając, ja zarazem
świat mijałem będąc przy tym w swoim prawie
Ciebie biorąc, z Ciebie pijąc, ja o niebo
Już nie dbałem wiedząc przecież, że to jedno
***
Miłość jest jak cień człowieka,
Szkoda, kto dla niej wiek trwoni,
Kiedy ją gonisz, ucieka,
Kiedy uciekasz, to goni.
***
Miłość jest osią, na której Bóg stoi,
Poezją w życiu, a życiem w poecie,
Cierniem, z którego ofiara się plecie,
Może i kluczem do szczęścia podwoi,
Bezdenna czara, co przyrodę poi,
Berłem mężczyźnie, koroną kobiecie.
***
W kwiatach pachną pocałunki,
A z miłości płyną łzy.
Nie myślimy o tym wcale,
Dla nas świat - to ja i Ty!
***
Gdy jesteś blisko to świąt jest piękniejszy, bo nie ma problemów i znika zły czas. Dopiero, gdy jesteś daleko to czuje, jak ciężko jest być sama wśród świata ciemnych barw.
***
Przyjdź jak z dalekiej podroży, niech ten czas juz Sie nie dłuży się.
***
Miłość to morska głębina, miłość to burza i deszcz, miłość to chłopak i dziewczyna, wiec kochaj, jeśli tylko chcesz.
***
Poza pozadaniem jest jeszce inne uczucie! Uczucie, ktore obejmuje nie tylko cialo, ale i umysl i serce oraz dusze. Poza pozadaniem jak slonce poza zaslona chmur pali Sie niezmiernym blaskiem, prawdziwa trwala miloscia, ktora laczy dwie istoty ludzkie nie tylko na to zycie ale i na cala wiecznosc.
***
Jezeli chodzisz boso nie chodz po szkle, Jezeli kochasz innego nie kochaj mnie.
***
Jestes wyspa rozkoszy na oceanie nienawisci! Jestes fala spokoju w sztormowa noc. Jestes wiatrem w zagle w bezwietrzny dzien. Jestes wszystkim, czego pragne!
***
Kochac kogos, to przede wszystkim pozwalac mu na to, zeby byl jaki jest!
***
Noc nauczyla mnie marzyc, slonce nauczylo mnie smiac sie, bol nauczyl mnie szlochac, TY nauczyles mnie kochac.
***
Na to dane sa mi oczy, bym zauwazal innych, uszy, bym ich slyszal, nogi, bym do nich spieszyl, rece, bym ich podtrzymywal i serce, bym ich kochal.
***
Milosc jest jak tecza, jak barwy laczy serca, ja blekit a Ty czerwien, ta milosc jest juz we mnie.
***
Milosc to piekny kwiat, milosc zdobyty kwiat, milosc osuszone lzy, milosc to ja i Ty.
***
Nie jestem ladna, ale taka sobie, I nie moja wina, ze sie kocham w Tobie.
***
Serce moje nie kłamie,
lecz bardzo mocno bije.
Ciebie jednego kocham,
dla ciebie jednego żyję.
***
Nie ma w tym wierszu,
piękna i słońca ,
ale jest serce, ,
które cię kocha ,
bez końca.
***
Miłość jedyna jest
miłość nie zna końca
miłość cierpliwa jest
zawsze ufająca
wszystko potrafi znieść
wszystko oddać umie
życiu nadaje sens
każdego zrozumie.
***
Jestes moim zycia tchnieniem, spelnionym najpiekniejszym marzeniem, sloncem goracym, kwiatem pachnacym, lekiem bol kojacym, celem zycia wiodacym, nieustajaca miloscia, wielka radoscia.
***
Jak ogień się pali, Jak woda się leje. Tak moje serce, Za Twoim szaleje.
***
Na Świętego Walentego, me serduszko lgnie do Twego. Szepce cicho i kusząco, abyś kochał mnie gorąco!
***
Chodz w objecia, w me ramiona, by Twa dusza oszalala, spokoju tu zaznala. Bede Cie tulic i mocno sciskac, az nabierzesz sily i odwagi, by znow czolo swiatu stawic.
***
Walentynkowy liścik Niechaj przypomina, O tym, jak Ci bliska Jest pewna dziewczyna!
***
Kwiatek chce wody, motyl kwiatuszka, a ja od Ciebie tylko serduszka.
***
Goraca Twoja milosc niczym plomien zycia, a ja bez milosci jak serce bez bicia.
***

Milosc jest piekna, piekniejsza od slonca, lecz tylko wtedy, gdy wytrwa do konca.
***
Milosc jest czyms najmocniejszym na swiecie, a jednak nie mozna wyobrazic sobie nic bardziej skromnego.
***
Sloneczko twoje pozno wstalo, jest w takim bardzo zlym humorze i tak sie wlasnie zastanawia, czy bys do niego zadzwonila moze...
***
Kocham Cie gwiazdeczko najpiekniejsza na niebie najjaśniejsza. Jesteś mym calym zyciem, milosnym zachwytem.
***

Miłość i kartofel Niczym dwa braciszki Miłość skręca serce A kartofel kiszki
***
W niepokoju płyną chwile odkąd wszedłeś w moje sny. Choć do koła chłopców tyle, dla mnie jesteś tylko ty.
***
Bądź zawsze szczęśliwa i zawsze Prawdę mów. Jeśli zabraknie prawdy Niech Ci zabraknie słów.
***
Masz serce złote i piękne ciało Takiego chłopaka życie mi dało Kocham Cię Kwiatuszku drogi I nikt mi do Ciebie nie zamknie drogi.
***
To pismo jest martwe Na białym papierze, Lecz serce jest żywe I kocha szczerze.
***
Noc nauczyła mnie marzyć. Gwiazdy miłością darzyć, Deszcz nauczył mnie szlochać, A Ty nauczyłeś mnie kochać.
***
Serce moje nie kłamie, Lecz bardzo mocno bije. Ciebie jednego kocham, Dla Ciebie jednego żyję.
***
Gdy usłyszysz głos gitary, A gitara pięknie gra. To nie pytaj, kto Cię kocha, Bo to zawsze, zawsze ja!!!
***
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe Pamiętaj, Że ktoś potajemnie Kocha Cię.
***
Wiesz, że zawsze byłam skryta. Wiesz, że zawsze mówiłam nie. Teraz powiem całą prawdę. Nawet to, że kocham Cię.
Nie wiem, co myślę Nie wiem, co chcę Wiem tylko tyle, że Kocham Cię
***
Pokochałam oczy Twe I chcę patrzeć tylko w nie. Zobaczyłam usta Twe Pokochałam także je. Choć spojrzenia chwilę trwały Podobałaś mi się cała. Wszystko Twoje miłe jest, Każde słowo, każdy gest. Za ten wiersz nie gniewaj się, Bo na prawdę kocham Cię.
***
Bądź moim słońcem moim natchnieniem najskrytszych marzeń spełnieniem bądź moim rajem, wielką radością na zawsze pozostań moją miłością.
***
Pragnę, by się spełniły moje marzenia a wiara pomogła spełnić pragnienia byś był ze mną, ja bym z tobą była by nasza miłość nigdy się nie skończyła.
***
Chciałabym ci dać świat twoich marzeń jak kwiatów polnych błękit snów. Więc moje serce przyjmij w darze miłości,której brak już słów.
***
Odchodzę stąd nie raz, w marzeń swych świat i widzę rzeczy z przed kilku lat. I widzę rzeczy całkiem niedawne, lecz nie dla wszystkich ludzi jawne. I widzę nas, leżymy koło siebie i nawet nie wiesz, jak bardzo kocham ciebie.
***
Czy pozwolisz, Że ci powiem, W wielkim skrócie i milczeniu, Że ci oddam i otworzę W ciszy serc, Potoków lśnieniu, Słowa dwa przez sen porwane, Przez noc ukryte, przez czas schwytane Słowa dwa, co brzmią jak śpiew, Dwa proste słowa - Kocham Cię
***
Gdy będziesz samotna Spójrz ile jest gwiazd na niebie Ty kochasz je wszystkie A ja tylko Ciebie
***
Moje serce kocha twoje Ty wypełniasz myśli me Z tobą czuję się jak w niebie, Bo ja bardzo kocham cię.
***
Piękne są chwile w życiu piękny jest każdy dzień i najpiękniejsze było to, że poznaliśmy się. Dla ciebie bije serce moje, o tobie marzę, o tobie śnię. Chcę byśmy zawsze byli we dwoje, bo wiem, że kocham cię
***
Chcę ci coś powiedzieć, lecz tak trudno wymówić te słowa. Bo ja cię.. Albo już nie. Słyszysz jak mi serce bije? Ono cię nigdy nie oszuka. Powiem ci teraz już się nie wycofam, bo wiesz ja cię bardzo kocham.
***
Serce moje nie kłamie, Lecz bardzo mocno bije. Ciebie jednego kocham, Dla Ciebie jednego żyję.
***
Kocham twoje ładne oczy Kocham kolor twoich warkoczy Kocham twoją rączkę białą Ciebie miła kocham całą
***
Tak bardzo chcę być z Tobą Czuć Twego serca bicie Za każdą taką chwilkę Oddam całe swe życie Zakochałem się w Tobie I dalej w błoto brnę Czy wiesz, co ja robię Kocham Cię i drżę. Sierp księżyca na niebie Kochaj dziewczyno to serce, Które kocha Ciebie.
***
Jak kwitnie kwiat konwalii Tak kwitnie serce me I chodź jesteś daleko Ja zawsze kocham Cię!!!
***
Ja tu, a ty tam Ja cię w sercu zawsze mam Jedno serce tylko wie Jak ja bardzo kocham cię
***
Nie patrz na gwiazdy,które migają Tylko spójrz w oczy, które cię kochają
***
Gdy pierwsza gwiazdkę ujrzysz na niebie Przypomnijże kocham Ciebie A kiedy ona w oczko cię błyśnie Niech cię mocno ode mnie uściśnie
***
W górach płynie strumień Z oczu twoich łzy Ktoś cię bardzo kocha A ten ktoś to ja
***
Gdy byliśmy blisko siebie Popatrzyłem raz na Ciebie Zobaczyłem Twoją twarz I że ładne oczy masz Pokochałam usta Twe Chciałam, aby były me Gdy spojrzałam jeszcze raz Chciałam patrzeć cały czas Choć spojrzenia krótko trwały Spodobałeś mi się cały Wszystko w Tobie miłe jest Każdy uśmiech każdy gest Za ten wiersz nie gniewaj się Bo naprawdę kocham Cię.
***

Chce pokazać ci misiu jak piękny jest świat Dosyć cierpień i oszustw już nikt nie skrzywdzi cię Chce jak tęcza przysłonić ci świat
Pokazać jak bajkowy może być świat
Wiem co teraz myślisz, ten świat jest czarny, przekonałeś się nie raz, tyle się wydarzyło, strumień wylanych łez i ten ból który głęboko siedzi,
jak by zła wiedźma zaczarowała serduszko twe ale ja ogrzeje cię, zacznie bić serduszko twe nie pozwolę skrzywdzić cię, odczaruje czarna mgle
chce żebyś zaufał mi, nic na siłę,
chce być twoja czarodziejka,
nie pozwolę ci się bać, odkryje przed tobą cały świat
***

Kocham Cię jak brata,
Mój Ty przyjacielu.
Bo takich skarbów jak Ty,
To na świecie nie ma wielu.
I w dniu Walentynek,
Życzę ja Tobie,
Byś dostał wiele dowodów sympatii
Od dziewczyn, któreś rozkochał w sobie...
***

Chce z Toba zyc
Z Twojej szklanki pic
Robic Ci sniadanie
Mowic Ci Kochanie
Spac obok na Lozku
Drapac cie po Brzuszku
Bo bardzo Cie KOCHAM moj kwiatuszku!
***
W dniu św. Walentego,
Życzyć ci chcę wszystkiego najlepszego,
Życia najdłuższego
i zdrowia najlepszego,
Dzień św. Walentego,
Jeden raz do roku jest
***
Znów na plecach czuje mrowie, bo mi ktoś zawrócił w głowie. Wciąż nawiedza moje sny, wiesz kto taki? Właśnie Ty!
***
Najlepsze życzenia
na walentynki
Dla fajnego chłopca
Od fajnej dziewczynki:**
***
Za szczere serce
tak dawno mi oddane,
Za pocałunki w ręce
czule składane,
Za słodki Twój głos
chwilę przed spaniem,
Za listów stos
i głośny szept "kochanie"
dziękuję...
***
Jestem dla Ciebie wodą
Szumem fal o poranku
Ziarenkiem piasku na plaży
Wspólnym oddechem kochanków
Płyniemy razem przed siebie
Dłoń moja Twoją zaciska
Usta me Twoich szukają
Dotykam Twe ciało z bliska
Jestem strumieniem wody
W korycie Twojego ciała
U stóp moich leży
Moja sukienka biała
Na głowie mam biały wianek
Szeptem mówię do Ciebie
Jesteś moim pragnieniem...
***
Chcę Ci wyznać coś ważnego,
bo dziś dzień jest Walentego.
Bardzo Cię kocham,
a bez Ciebie wciąż szlocham.
***
On: Miła, kocham Cię wprost proporcjonalnie
Do odległości między nami.
Kocham sinus Twych nóg
I cosinus Twych stóp.
Stańmy się ułamkiem -
Ty będziesz licznikiem,
A ja mianownikiem.
Ona: Odwal się ode mnie,
Ty nieparzysty ilorazie,
Bo jak Ci przypierwiastkuję,
To Ci zbiór zębów wyleci poza nawias kwadratowy.
***
W dniu zakochanych
w dniu walentynki
przyjmij życzenia od swojej dziewczynki
byś był szczęśliwy zdrowy
pogodny zawsze gorący
nigdy zaś chłodny
kochaj mnie słonko
bądź moim bączkiem
ja twoją stokrotką
lecz cie ostrzegam
mój ... słodki
nie zapyl nigdy
innej stokrotki!
***
Nie mogę Wam przesłać róż kwitnących
Tylko moc życzeń gorących.
Życzę Wam szczęścia, zdrowia i wiele radości
Oraz szczęśliwej długiej miłości
Niech los z Waszym oczu nigdy łez nie uroni.
Niech życie układa Wam się pomyślnie.
Wszystko co piękne i wymarzone
W dniu Walentynek będzie spełnione!
***
Łukaszku mój Kochany, dziś Dzień Zakochanych
I Każdy wie, że kocham Cię!
***
Wiatr porwał mój list do Ciebie,
Na czerpanym papierze pisany.
Chwytają go teraz aniołowie w niebie,
Dziwiąc się, żeś taki kochany.
Na każdej karcie widnieją dwa słowa,
Wielkie, czerwone, gorące...
Ja zapisuję je wciąż od nowa,
Z wielkiej miłości tęskniąca.
***
Niech święty Walenty otworzy Twe serce
I spójrz na... on kocha Cię wielce.
Choć jako poeta jest nieco niezdarny,
Lecz jako przyjaciel - szczery i ofiarny!
***
Te życzenia Ci przesyła
Walentynka pewna miła.
W dniu tak pięknym i wspaniałym
Życzę Tobie sercem całym
Dużo szczęścia, namiętności,
Nie kończącej się miłości.
***
Na miłość jeden jest sposób,
Radził święty Walenty,
By został kochanek
Pocałunkiem zaklęty.
***
Dzień radosny zaświtał
w złotej zorzy iskierce,
przyjmij więc w podarunku
walentynkowe serce!
***
Dziś Walenty nam króluje:
Dając miłość, ludzi psuje.
Więc my dwoje połączeni
Poprzez serca - do pościeli!
***
Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie,
przyjmij więc życzenia z walentynkowym uściskiem.
***
Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!
***
W Walentynki piękny świat,
więc Ci życzę uroczyście:
żyj przynajmniej dwieście lat!
...ze mną, oczywiście!
***
Na walentynki przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.
***
Uwaga! Ten SMS sprawia radość. Oznacza, że ktoś właśnie o Tobie myśli... Stosować według zaleceń serca!
***
Wszyscy dzisiaj romantyzują i słodzą,
a ja Ci powiem tak: kochamy się jak cholera i jest nam ze sobą cholernie dobrze, więc mamy cholerne szczęście, żeśmy na siebie trafili.
***
Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!
***
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą
A list jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyła w Walentynki ten symbol miłości.
***
Gwiazdy nauczyły mnie marzyć,
Deszcz nauczył mnie szlochać.
A Ty nauczyłaś mnie kochać.
***
W Dniu Walentynki przyjmij życzenia od swej dziewczynki.
***
W Dniu Walentego przyjmij życzenia od swego miłego.
***
W Dniu Zakochanych,
W dniu Walentynki
Przyjmij życzenia
Od swej dziewczynki.
**
W Dniu Zakochanych,
W dniu Walentynki
Przyjmij życzenia
Chłopaka swego.
***
Walentynko moja, wybacz mi proszę wszystko to, za co Cię nie potrafię przeprosić.
***
Kocham Ciebie bardzo przez wszystkie dni w roku, więc w dzień Walentynek daj mi święty spokój.
***
W ten dzień sławny, w dzień miłości,
Racz w mym sercu dziś zagościć,
Bo ja wyznać Tobie chcę,
Że tak mocno kocham Cię.
***
Może kiedyś w mych ramionach,
Może kiedyś, w któryś dzień,
Zauważysz moją miłość
I pokochasz także mnie.
***
Ten skromny widoczek,
Dla pięknych Twych oczek.
Na Świętego Walentego,
W dniu zakochanego.
***
Czytając choć pomyśl przez chwile,
Że ten co wysyła.
Wspomina i kocha cię mile.
***
Zbuduję dla Ciebie łódź, z żaglem wylepionym słowami, żebyśmy mogli dopłynąć do wyspy, gdzie szczęściem się oddycha, gdzie będziesz nocą usypiał kołysany przez gwiazdy w oceanie miłości.
***
Jedna szuka męża,
A druga kochanka.
Z dobrym samochodem,
I z rachunkiem w banku.
Ja o Tobie myślę,
I tak sobie marzę.
Byś mnie zawsze wielbiła,
I miłością darzyła.
***
Dziękuję za to, że jesteś, kiedy twój cień okrywa mnie swoim światłem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie...
***
Chciałbym Ci dzisiaj pieśń podarować. Taką, by zawsze przy Tobie była.
Nuty i słowa cudownie dobrać,
byś jej słuchając swobodniej żyła. Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować, najcudowniejszy jaki znać mogę.
Byś w takt muzyki wirując śmiało zawsze zgubiła smutki i trwogę.
***
Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce, pragnę być z Tobą i... już nikim więcej.
***
Chcę być Twoim czarodziejem, zaczaruję nasz wspólny świat, Ty będziesz moja królową, a ja Twoim królem, każda droga będzie tęczą, a każdy dzień niebem.
***
Jeśli zdziwiona jest Twoja minka,
z jakiej okazji ta walentynka,
to przecież dzisiaj jest czternastego, święto każdego zakochanego!
***
Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!
***
Na Świętego Walentego, me serduszko lgnie do Twego.
Szepce cicho i kusząco, abyś kochał mnie gorąco!
***
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uścisków, samych radości spełnienia marzeń, mocy słodyczy,
w Dniu Walentego... życzy!
***
W Dniu Świętego Walentego
Masz życzenia z serca mego!
Od początku znajomości
w moim sercu stale gościsz
I zostaniesz tam do końca,
Bo to rzecz nieustająca.
***
Kochana Waletynko... - kiedy
bedziemy już rodzinka?
***
Abyś miłości nie splamił, mego serca nie zranił... życzę Ci tego wszystkiego w Dniu świętego Walentego.
***
W Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki przyjmij życzenia od swej dziewczynki. Byś był zdrowy, pogodny nigdy zaś chłodny, kochaj mnie złotko czule i słodko, bądź moim Bączkiem ja Twa Stokrotka lecz Cię ostrzegam mój chłopcze słodki nie zapyl nigdy innej stokrotki!
***
Byłeś pierwszy w moim życiu,
W moim sercu pozostałeś.
Ja kochałam choć w ukryciu,
Ty mnie nigdy nie kochałeś.
***
W tym szczególnym Dniu Najważniejszej osobie w moim życiu chce powiedzieć, że bez wzgledu na to co przyniesie przyszłość, Jesteś i będziesz już na zawsze częscią mojego życia...
***

W dniu świętego Walentego
Życzę Cii byś miała tego
Kto Ci taką kartkę wyśle
I cieplutko Cię uściśnie
Aby zawsze kochał Ciebie
I by było wam jak w niebie
***
Każdy gwiazdkę ma na niebie.
Dla każdego gwiazdka lśni.
Ja wybrałam właśnie Ciebie,
moją gwiazdką jesteś ty!
***
Nieznana planeta, na niej Ty, ja i gwiazdy
Gra piękna muzyka, może to będą skrzypce
My w stanie nieważkości poruszamy się
Na osi naszego życia
To jest nasza miłość
Taka, jak słońce gorąca
Delikatna jak podmuch wiatru
Stała jak głaz, wieczna
Jak Bóg
***
Chcę być przy Tobie,
Żyć chcę z Tobą,
Bo jesteś mym słońcem
na jasnym niebie !
***
Za wszystkie wspólne chwile,
które były bardzo miłe,
za lody razem zjedzone
i przygody szalone,
chcę ci podziękować dziś
i powiedzieć, że jesteś słodki ja miś!
***
Nie wszystko drogie, co się świeci.
Nie wszystko złoto, co się blaskiem mieni.
Zauważ to, czego nie widać!
A to "coś" Ci życie odmieni...
***

W głowie szumi w sercu grzeje,
Nie wiadomo co się dzieje,
Ale Ty już pewnie wiesz,
Że to moja miłość jest!
***

Zapomnę o złej woli...
Zapomnę co dręczy, co boli...
Zapomnę nawet o sobie,
lecz nigdy kochanie o Tobie
***

Pamiętam ten ranek, kiedy Cię poznałam.
Od tego momentu z Tobą być zechciałam.
Pokochała zaraz Ciebie calutkiego,
A było to właśnie 14 lutego.
***
Nic nie słychać w krąg innego,
Tylko: - Dziś Dzień Walentego
Każdy wysyła liścik swój,
A ja ciągle noszę mój.
Boję się go wysłać Tobie,
Ciągle myślę: - Co on powie?
Czy go podrze, czy wyśmieje,
Czy dla niego ja istnieję?
Może tak, a może nie?...
Jednak wiedz, że kocham Cię!
***
W dniu świętego Walentego
Nic nie może dziać się złego,
Nikt nie może się dziś złościć,
Bo dziś nadszedł dzień miłości.
***
W dzień świętego Walentego
Ślę wyznania serca mego.
Treść wyznania "Kocham Cię",
A wysyła Tobie je!
***
Takie święto jest raz w roku,
Pełne uczuć i uroku.
***
Raz są w roku Walentynki,
Więc dla swojej Katarzynki
Moc uścisków niesie wciąż
Zakochany wiecznie - mąż.
***
Najlepsze życzenia
Na walentynki
Dla fajnego chłopaka
Od fajnej dziewczynki.
***
Abyś miłości nie splamił,
mego serca nie zranił,
tego wszystkiego życzę Ci
w dniu Św. Walentego.
***
Z okazji św. Walentego, życzę Ci drogi kolego wieczoru STOSUNKOWO UDANEGO.
***
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról.
***
Życzę Ci, abyś Dzień Miłości spędził w radości i pomyślności a te marzenia, co chowasz w ukryciu niech Ci wyznaczą drogę szczęścia w życiu!
***
Dziś zakochani święto swoje mają,
Dzisiaj moc życzeń sobie składają.
Ja też chciałbym życzyć Ci,
Byś zapomniała co to łzy.
By każdy dzionek życia Twego,
Był lepszy od dnia poprzedniego.
By szczęścia Cię nie opuściło,
By nic Cię w życiu nie zmartwiło.
***
Prawdziwa miłość zawsze czyni nas lepszym, kimkolwiek byłby człowiek, którego się kocha. Kocham moje mgliste iluzje unoszące się wokół Ciebie.
***
Zbudujmy świat na ziarenku grochu, i niech wszystko będzie maleńkie oprócz uczuć!
***
O Tobie chcę myśleć,
Myślę o Tobie.
Nie chcę o Tobie myśleć,
Myślę o Tobie.
Chcę o innych myśleć,
Myślę o Tobie.
Nie chcę o nikim myśleć,
Myślę o Tobie.
***
Wciąż odkrywam Cię na nowo. Twój ostatni pocałunek był ze wszystkich najsłodszy, a Twój ostatni uśmiech najbardziej promienisty.
***
Jesteś moją czekoladką, która rozpływa się w ustach, a nie w dłoni.
***
To miłość znajduje drogę do serca drugiej osoby. Ona sprawia, że ten, kto kocha, czuje się bezpieczny. Kto kocha, zawsze znajdzie sposób, by w prostych słowach o swojej miłości opowiedzieć ukochanej osobie. Kocham Cię!
***
Wstręciuchu! Otworzyłeś drzwi do mojego serca, wlazłeś tam z buciorami i zatrzasnąłeś je za sobą! Z siłą uderzenia wypadł klucz i nigdy stąd nie wyjdziesz! Bardzo się cieszę, chociaż nieźle nabłociłeś.
***
Za wszystkie wspólne chwile,
za pyszne ciasta i przesmaczne
kotlety, i za całe moje życie
dziękuję Ci.
***
14 lutego jest raz w roku, lecz my możemy przeżywać ten dzień każdego dnia.
***
Bądź przy mnie blisko bo tylko wtedy nie jest mi zimno, chłód wieje z przestrzeni. Kiedy myślę jaka
ona duża i jaka ja to mi trzeba
twoich dwóch ramion zamkniętych
dwóch promieni wszechświata.
***
Na świętego Walentego ślę Ci serce moje i nieśmiało Cię proszę - spędźmy życie we dwoje.
***
Ust całowanych
Policzków głaskanych
Ramion ukochanych
I chwil wyjątkowych
Tego wszystkiego Ci
Życzę w dniu zakochanych
***
Ładna parka z nas skowronków na słonecznym niebie, oby nigdy nie straciła miłości do siebie.
***
Kochanie, czy wiesz, że św. Walenty wcale nie jest patronem zakochanych, lecz ludzi chorych umysłowo? Mimo to ślę do Ciebie tego SMS-ka właśnie w dniu jego święta, ponieważ kocham
Cię jak wariat.
***
Walentynkowy liścik
Niechaj przypomina,
O tym, jak Ci bliska
Jest pewna dziewczyna!
***
Zostań moją Walentynką, ukochaną
mą dziewczynką serce się bez Ciebie smuci, boi się, że je porzucisz!
***
Walentynki są raz w roku, pełne szczęścia i uroku a Ty stale bądź radosny, i promienny jak dzień wiosny!
***
W dniu Walentynek - mocno całuję i słowem KOCHAM się podpisuję.
***
Tu Twój Walentynek. Przypominam Ci, na wypadek gdybyś zapomniała, że za mną szalejesz, świata poza mną nie widzisz i spać przezemnie nie możesz.
***
Gdy zajdzie potrzeba
dam ci gwiazdkę z nieba,
dziś na walentynki-
- uśmiech, buziak i lentylki.
***
W kosmicznym tempie,
lecz w ziemskim stanie serdeczną walentynkę przesyłam Ci kochanie.
***
Dużo pisać by się chciało,
ale czasu bardzo mało.
Piszę zatem, węzłowato:
Kocham Ciebie - co ty na to?
***
Gdy spojrzałem w Twoje oczy,
Już wiedziałem, że to Ty.
Gdy poczułem Twoje dłonie,
Odmieniły się me sny.
Nasze usta się zetknęły,
By rozkoszy nektar pić.
Nasze serca nam kazały,
By w miłości razem żyć.
***
Choć nie jestem milionerem,
Choć nie jeżdżę land roverem.
Chociaż rzadko pijam whisky,
Nie wyglądam jak Olbrychski.
Chociaż nie używam Ace,
Ani ubrań od Versace.
W piłkę nie gram jak Gadocha,
To nad życie Ciebie kocham!
***
Gdyby księżyc umiał mówić,
Gdyby odgadł myśli me.
To na pewno by wypaplał,
Jak ja mocno kocham Cię.
***
Jak ogień się pali,
Jak woda się leje.
Tak moje serce,
Za Twoim szaleje.
***
To był strzał w dziesiątkę tworzymy parę na piątkę, Obyśmy o tym pamiętali i dalej namiętnie się kochali.
***
Dzisiaj chcę Cię pocałować,
Dzisiaj skradnę Ci całusa.
Może w tłumie na ulicy,
Albo gdzieś w autobusie.
Dziś Cię, miła pocałuję,
Jeszcze nie wiem gdzie to będzie.
Ale wiem, że Ciebie kocham.
Chcę być z Tobą,
Zawsze, wszędzie.
***

Zycze Ci, abys Dzien Milosci spedzil w radosci i pomyslnosci a te marzenia, co chowasz w ukryciu niech Ci wyznacza droge szczescia w zyciu!
***


Zostan moja Walentynka, ukochana ma dziewczynka serce sie bez


___***_____________________________________
Zbudujmy swiat na ziarenku grochu, i niech wszystko bedzie malenkie oprocz uczuc!



_***_______________________________________
Zbuduje dla Ciebie lodz, z zaglem wylepionym slowami, zebysmy mogli doplynac do wyspy, gdzie szczesciem sie oddycha, gdzie bedziesz noca usypial kolysany przez gwiazdy w oceanie milosci.



***________________________________________
Za wszystkie wspolne chwile, za pyszne ciasta i przesmaczne kotlety, i za cale moje zycie dziekuje Ci.


***________________________________________
Z okazji sw. Walentego, zycze Ci drogi kolego wieczoru STOSUNKOWO UDANEGO.



_________***_______________________________
Wstreciuchu! Otworzyles drzwi do mojego serca, wlazles tam z buciorami i zatrzasnales je za soba! Z sila uderzenia wypadl klucz i nigdy stad nie wyjdziesz! Bardzo sie ciesze, chociaz niezle nablociles.

***
________________________________________
Wiatr porwal moj list do Ciebie, Na czerpanym papierze pisany. Chwytaja go teraz aniolowie w niebie, Dziwiac sie, zes taki kochany. Na kazdej karcie widnieja dwa slowa, Wielkie, czerwone, gorace... Ja zapisuje je wciaz od nowa, Z wielkiej milosci teskniaca.
***
Choc nie jestem milionerem,Choc nie jezdze land roverem.Chociaz rzadko pijam whisky,Nie wygladam jak Olbrychski.Chociaz nie uzywam Ace,Ani ubran od Versace.W pilke nie gram jak Gadocha,To nad zycie Ciebie kocham!
***_____________________________________
Czuje sie dobrze w Twoim towarzystwie, przyjmij wiec zyczenia z walentynkowym usciskiem.
***_____________________
Czuje sie dobrze w Twoim towarzystwie, przyjmij wiec zyczenia z walentynkowym usciskiem.
***________________
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje rece I oczy dzieki Tobie widzace coraz wiecej. Dla Ciebie moje mysli, dla Ciebie moje slowa, Ktorymi swoje serce chce Tobie ofiarowac. Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobrazni pol I serce, co bez Ciebie nie zagra zadnej z rol.

***
Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki przyjmij zyczenia od swej dziewczynki. Bys byl zdrowy, pogodny nigdy zas chlodny, kochaj mnie zlotko czule i slodko, badz moim Baczkiem ja Twa Stokrotka lecz Cie ostrzegam moj chlopcze slodki nie zapyl nigdy innej stokrotki!
***
Duzo pisac by sie chcialo,ale czasu bardzo malo. Pisze zatem, wezlowato: Kocham Ciebie - co ty na to?
***
Dwie roze w wazonie sa stolu ozdoba A list jest rozmowa miedzy mna a Toba. Wiec dla dalszej milej naszej znajomosci Wysyla w Walentynki ten symbol milosci.
***
Dzien radosny zaswital w zlotej zorzy iskierce, przyjmij wiec w podarunku walentynkowe serce!
Dzien swietego Walentego To dzien dobry dla kazdego! W tym dniu wszyscy to wyznaja, Ze chca kochac i kochaja!
***
Dziekuje za to, ze jestes, kiedy twoj cien okrywa mnie swoim swiatlem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie...
***
Dzisiaj chce Cie pocalowac,Dzisiaj skradne Ci calusa.Moze w tlumie na ulicy,Albo gdzies w autobusie.Dzis Cie, mila pocaluje,Jeszcze nie wiem gdzie to bedzie.Ale wiem, ze Ciebie kocham.Chce byc z Toba,Zawsze, wszedzie.
***
Dzis Walenty nam kroluje: Dajac milosc, ludzi psuje. Wiec my dwoje polaczeni Poprzez serca - do poscieli!
***
Dzis zakochani swieto swoje maja, Dzisiaj moc zyczen sobie skladaja. Ja tez chcialbym zyczyc Ci, Bys zapomniala co to lzy. By kazdy dzionek zycia Twego, Byl lepszy od dnia poprzedniego. By szczescia Cie nie opuscilo, By nic Cie w zyciu nie zmartwilo
***
Gdy spojrzalem w Twoje oczy,Juz wiedzialem, ze to Ty.Gdy poczulem Twoje dlonie,Odmienily sie me sny.Nasze usta sie zetknely,By rozkoszy nektar pic.Nasze serca nam kazaly,By w milosci razem zyc.
***
Gdy zajdzie potrzeba dam ci gwiazdke z nieba,dzis na walentynki- usmiech, buziak i lentylki.
***
Gdyby ksiezyc umial mowic, Gdyby odgadl mysli me. To na pewno by wypaplal, Jak ja mocno kocham Cie
Gwiazdy nauczyly mnie marzyc, Deszcz nauczyl mnie szlochac. A Ty nauczylas mnie kochac.
***
Jak ogien sie pali,Jak woda sie leje.Tak moje serce,Za Twoim szaleje.
***
Jedna szuka meza,A druga kochanka.Z dobrym samochodem,I z rachunkiem w banku.Ja o Tobie mysle,I tak sobie marze.Bys mnie zawsze wielbila,I miloscia darzyla.
***
Jesli zdziwiona jest Twoja minka,z jakiej okazji ta walentynka,to przeciez dzisiaj jest czternastego, swieto kazdego zakochanego!
***
Kocham Ciebie bardzo przez wszystkie dni w roku, wiec w dzien Walentynek daj mi swiety spokoj.
***
Kochana Waletynko... - kiedy bedziemy juz rodzinka?
***
Ladna parka z nas skowronkow na slonecznym niebie, oby nigdy nie stracila milosci do siebie.
***
Milosc, to znaczy ze jestes przy mnie, milosc to znaczy, ze o mnie myslisz, milosc to sprawi, ze mi sie przysnisz...milosc - coz moze byc piekniejszego, niz nas dwoje w Dzien Walentego!



Komentuj(2)


 


[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień

Przyjaciele

Mój 1 blog
PRZYJACIÓŁA
ewciaaa
MÓJ BLOG agama II blog gamy Fajne Pamiętnik Pamiętnik II eVans mazda Iwona oceny bloga

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik