aniolek166 - komentarze


SIEMKA CO TAM WIERSZY DZIŚ NIE ZAMIESZCZAM BO MI SIE NIE CHCE I TAK DAWNO NICZEGO NIE PISAŁAM CZYŻBYM STRACIŁA WENE TWÓRCZĄ ?? TO STRASZNE ale sprubuje coś jeszcze kiedyś napisac choć to będzie ciężko z tym oki papapap pozdro dla kwiatka

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.03.2006 :: 18:51 :: cku174.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Znowu jestem. Nie myśl, że zapomniałam. Mam mało czasu na gygy bo po prostu zajęłam się czymś bardzo czasochłonnym... Mam nadzieje, że wszystko u ciebie w porządku. W miarę przynajmniej... Pozdrawiam!
04.03.2006 :: 17:18 :: cma208.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hej! Co u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś, dlatego zastanawiam się jak żyjesz - dobrze czy źle. Napisz do mnie na blogu czy gygy w wolnej chwili, oki? Pozdrawiam!
Ps. Jest nowa notka u mnie jakby co.
25.02.2006 :: 14:37 :: cko162.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wpadam raz jeszcze by napisać ponownie chyba najważniejsze słowa mojego poprzedniego komenta: *Coś takiego jak wena nie istnieje... to wymysł tych którzy chcą się usprawiedliwiać!* oraz *Nie poddawaj się!!!* TRZYMAJ SIE TEGO A WSZYSTKO CI SIE UDA!!!!! K.
25.02.2006 :: 12:57 :: cko162.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Może cię to pocieszy... może nie... ja także teraz mało piszę, albo nie piszę wcale... Opuściła mnie wena? Ja na to w ten sposób nie patrzę! Rozmawiałam ze swoim tatą, którzy często także coś pisał... i on powiedział mi jedną ważną rzecz: *Coś takiego jak wena nie istnieje... to wymysł tych którzy chcą się usprawiedliwiać!* i wiesz co pomyślałam?... Ma rację! Zebrałam się w sobie i napisałam coś nowego!!! POZDRAWIAM CIE!!! Nie poddawaj się!!! Dziękuję ci za wpis u mnie, wpadnij by przeczytać nową notkę, ale tylko kiedy się już pozbierasz - nie powinnaś być w takim stanie bo to niczego nie prowadzi - wierz mi!!! Powodzenia, trzymam kciuki!!! - Kwiat
Talk.pl :: Wróć