aniolek166 - komentarze


dziś wiersze na specjalne zamówienie mojej koleżanki :) mam nadzieje że ci sie kasiu spodobają :)

Jej dusza jest światłem rozjaśniającym mą ciemność
Jej głos jest dla mnie muzyką najpiękniejszą...
Jej smutek mnie zabija
Jej uśmiech otwiera serce
Zawsze otrze łzy gdy płaczę.
Zawsze pocieszy gdy cierpię...
***
Miłość jak letni kwat
Moknący na deszczu
Albo promieniujący w słońcu
Wiele dałabym
Aby poczuć jej smak
Poczuć jej smutki i radości.
***
Na co komu?
Pokochać, potem cierpieć,
Wylewać strumienie łez,
Zebrać o pocałunek,
Czekać na kazde spotkanie,
Myśleć wyłącznie tylko o tym jedynym,
Ciągle przebywać w swoim towarzystwie-
Az do znudzenia.
...
A jest przeciez tyle ciekawych rzeczy,
Tyle mozliwości,
Nie jest przeciez pępkiem świata?
Nie jest, nie!!! ale...
Kazdy jej pragnie,
Pragnie pocałunków,
Niekończących się spotkań
Myśli zapełnionych tylko ukochanym...
***
Raz, ach powziełam myśl śmiałą
ukraść mu serce
i w nim wszytsko wyryć szczerze,
czego pragnę, kogo kocha.
Ubrałam te całość w urocze farby,
całą naszą miłość czystą i powiewną.
Gdy ją odkryłam chciałam uciekać.
ale przemogłam trwogą ciekawość.
uciekałam, wzbraniałam, zaczekałam...
śledząc serca wrażeń jaskrawość.
ona czysta była nieulotna.
Głebokich wzruszeń ukryć niezdołala
nieco najpierw i bolała
zbywałam więc ją lekko i złośliwie
ale ona pełan wyrazu
w pustych i ciemnych oczów blasku stopniała,,
nie umiałam już oddać tego co czuję,
ona piękniejsza niż wszystkio inne na swiecie
i coraz bardziej i coraz więcej, pragnę
takiej miłosci czystej i łągodnej
dla niej gotowa jestem poświęcić wszystko co potrzeba
***
Wczoraj mnie kochałeś,
Dzisiaj kazesz zapomnieć o sobie
Jeszcze niedawno tuliłam się do Ciebie
Dzisiaj tulę poduszkę
Obiecywałeś miłość po grób
Widać któreś z nas zmarło
Czemu odszedłeś?
Zostawiając mnie samą
Ze zbolałym sercem
Które nie moze zapomnieć
***

Mam nadzieje że ci sie spodobały to narazie tyle a reszte wysłałam ci na meila :) jeżeli wy też chcece wystarczy powiedzieć :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.01.2006 :: 23:06 :: abxs76.neoplus.adsl.tpnet.pl

ULka

siemka widać kwiatek tutaj zaszalał aż 3 komcie ci stukną
06.01.2006 :: 14:44 :: ckr156.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Witaj Nie wiem czy ty w ogóle tego bloga swojego odwiedzasz, ale tylko tam mogę się z tobł skontaktować...więc...u mnie nowa notka! Mało tego - z wierszem!! Zależy mi bardzo na twojej ocenie, aniołku!!! Pozdrawiam
02.01.2006 :: 15:40 :: cko201.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jestem ci bardzo wdzięczna - choćby za próbę!!! Naprawdę - bardzo sobie to cenię i dziękuje ci, aniołku!!! Pozdrawiam!
31.12.2005 :: 04:39 :: clj44.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Bardzo ładnie piszesz... nic dodać nic ująć! Jestem pod wrażeniem, może już o tym wspominałam, ale co tam! Wspominałaś, że mogłabyś napisać wiersz dla mnie... no cóż... a więc chciałabym cię o taką przysługę prosić. Tyle, że sprawa nie jest prosta. To nie będzie do końca dla mnie, ale chcę zostać pośrednikiem. Najlepiej, żeby była to twoja wizja, ale dam ci wskazówki... Młody mężczyzna o niebieskich oczach (zimnych, nieprzystępnych - co jest bardzo ważne i co trzeba podkreślić!) i młoda kobieta. Ona straciła wszystko on powoli traci nawet jej ulotną miłość. W powietrzu czai się zdrada i młodzi kochankowie nic nie mogą poradzić na to, że ich losy rozchodzą się. Ona ma motyw, chcąc ratować jego i ich miłość poświęca się oddając własne życie... On, z rozpaczy pragnie pomścić wszystko ich wszystkich. Pragnie wytłumaczyć swemu sumieniu, że dosyć było już bólu i krzywdy. Zamierza wszystko naprawić. Wreszcie spotyka człowieka odpowiedzialnego za całe zło, zdrajcę i kłamcę, który w podstępny sposób nakłonił go do zrobienia czegoś czego młody mężczyzna żałował do swoich ostatnich chwil życia... Oferuje mu cuda, oferuje mu nieśmiertelność, ale młody mężczyzna nie chce niczego w zamian. Pała do niego nienawiścią i chęć mordu jest silniejsza. Powstrzymuje go i odzyskuje to co było niegdyś utracone, ale wszystko to co za cene zmian w Linii Czasu... Młoda kobieta już go nie pamięta, ale wciąż żyje i to mu wystarczy. Wszystko powoli wraca do normy... Chciałabym, żebyś napisała mi wiersz traktujący o tych wydarzeniach. Wiem, że to bardzo trudne - doskonale zdaje sobie z tego sprawę...ale jeśli tylko znalazłabyś czas i chęci - byłabym ci dozgonnie wdzięczna!!! To wiersz dla mojego bliskiego przyjaciela, kogoś kogo darze dość niezwykłym uczuciem...i takowy podarek byłby dla niego odpowiedni...Czekam na twoją decyzje, odpowiedź. Pozdrawiam - Kwiat
Talk.pl :: Wróć